Z ostatniej chwili

65-latka „dorabiała” do emerytury

2022-05-19 12:30:25 informacje
img

Policjanci z Myszkowa interweniowali wobec 65-letniej myszkowianki, która nielegalnie rozrabiała alkohol i handlowała nim. Seniorka najprawdopodobniej „dorabiała” sobie w ten sposób do emerytury. Może jej grozić nawet rok więzienia – informuje myszkowska Policja.

Myszkowscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą wpadli 17 maja na trop 65-latki, która w warunkach domowych rozrabiała „napoje wyskokowe”. Seniorka wpadła na gorącym uczynku, po tym jak z jej mieszkania wyszedł zaopatrzony w „lewy towar” mężczyzna. Jak się okazało, „klient” za butelkę alkoholu niewiadomego pochodzenia zapłacił kobiecie 13 zł. Po wejściu mundurowych do mieszkania kobieta nie przyznała się do prowadzenia nielegalnej wytwórni alkoholu. W jej lokalu natomiast policjanci zabezpieczyli plastikowe i szklane butelki wypełnione z alkoholem niewiadomego pochodzenia.

Sprawą zajmują się śledczy z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą z myszkowskiej komendy. Oprócz wysokiej grzywny, kobiecie grozi nawet rok za kratami.

Page generated in 0.0217 seconds.