Z ostatniej chwili

Badania i konsultacje lekarskie w Galerii Jurajskiej

2020-08-04 12:07:09 informacje
img

Nie zapominajcie o profilaktyce! Proste badania, które powinniśmy wykonywać regularnie, mogą uratować Wam życie. Z tą myślą 7 i 8 sierpnia Galeria Jurajska organizuje cykl bezpłatnych badań, z których może skorzystać każdy chętny. Co przygotowano?

W piątek 7 sierpnia panie będą mogły wykonać w specjalnym mammobusie, który zaparkuje przed Galerią Jurajską, bezpłatny pakiet badań mammograficznych. Aby z niego skorzystać, należy najpierw zarejestrować się pod numerem telefonu 58 3257602, a następnie przyjść na umówioną godzinę z dokumentem tożsamości Samo badanie zajmuje trochę czasu, ale warto poświęcić go dla zdrowia. Badania prowadzone będą w godzinach od 10.00 do 18.00.

Także 7 sierpnia, ale i w sobotę 8 sierpnia czekać na Was będą badania profilaktyczne, które pozwolą na wczesne wykrycie chorób układu krążenia. W sumie przygotowano blisko 10 bezpłatnych badań. W Jurajskiej będziecie mogli m.in. wykonać pomiar ciśnienia tętniczego, tętna oraz saturacji, badanie poziomu glukozy, cholesterolu, TSH oraz witaminy D, a także oznaczyć wskaźnik BMI.

Ponadto zainteresowani będą mogli wykonać EKG oraz ocenę ukrwienia kończyn dolnych. Przygotowano także konsultacje z dietetykami oraz konsultacje i badania w zakresie profilaktyki nowotworowej. 7 i 8 sierpnia badania prowadzone będą od godz. 10.00 do 18.00. UWAGA! W ramach piątkowej i sobotniej akcji osoby poddające się badaniom będą mogły odebrać bezpłatny glukometr.

Kto powinien wziąć udział w badaniach? Każdy! Bez względu na wiek, warto mieć swoje zdrowie pod kontrolą i regularnie badać się. Żadne z badań, jakie będą proponowane, nie jest bolesne czy czasochłonne. Dlatego, badajcie się! Dla siebie, swojego zdrowia, swoich bliskich.

Organizatorem badań jest Telemedycyna Polska. Wszystkie badania odbywają się z zachowaniem bezpieczeństwa i rygoru sanitarnego. O panujących zasadach przypominać będzie personel medyczny.

Page generated in 0.0151 seconds.