Benefisowy wieczór poetycki Wiesława Wyszyńskiego zapowiadany jest na wtorek 2 czerwca o godz. 18.00 w Galerii 4Arte (ul. 1 Maja 27).
Wiadomo, że benefisową laudację wygłosi Bogdan Knop prezes Towarzystwa Galeria Literacka, czytane będą fragmenty tekstów Arkadiusza Frani o poecie, uznanie wyrażą koledzy po piórze: Elżbieta Jeziorowska-Wróbel i Ryszard „Sidor” Sidorkiewicz, wiersze bohatera wieczoru recytować będzie Jolanta Siwek-Kita, a recytacje oprawi muzycznie Andrzej Młodkowski. Muzyczne prezenty przygotowali także: Barbara Anna Wierzbicka oraz Paweł Łowicki.