Z ostatniej chwili

Bezpłatne, zdalne konsultacje kardiologiczne

2020-05-11 13:50:37 informacje
img

W maju można skorzystać z organizowanych przez InterMed konsultacji ze specjalistką chorób serca. Należy się najpierw umówić telefonicznie bądź mejlowo - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Choć świat żyje pandemią koronawirusa, inne schorzenia nie zniknęły – a problemy z sercem i układem krążenia to jedne najczęstszych dolegliwości z grupy chorób cywilizacyjnych.
Pod hasłem „Maj dla serca” InterMed oferuje możliwość bezpłatnych, zdalnych konsultacji z myślą o osobach, które zaobserwowały w ostatnim okresie u siebie np. omdlenia, zawroty głowy, uczucie ucisku lub bólu w klatce piersiowej, obrzęki kończyn, uczucie uderzenia krwi do głowy, duszności – nawet po lekkim wysiłku fizycznym – czy kołatanie serca.
Prosto ze swojego domu będzie można skonsultować swoje dolegliwości, wątpliwości w związku ze stanem zdrowia czy wyniki badań z dr n. med. Beatą Spińczyk-Bogacz. Pacjentki i pacjenci będą też mieli możliwość uzyskania e-recepty oraz wskazań co do dalszej diagnostyki. Porady będą miały formę rozmów telefonicznych bądź wideopołączeń.  
Konsultacje będą się odbywać w soboty do południa. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Na konsultację należy wcześniej umówić się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 pod nr tel. 787 653 980 lub mejlem, pisząc na adres kontakt@intermed24.com.pl

Page generated in 0.0141 seconds.