Z ostatniej chwili

Częstochowscy pracownicy oświaty nagrodzeni

2021-10-14 11:06:12 informacje
img

Nagrody Prezydenta Miasta za osiągnięcia w sferze szkolnictwa odebrało w tym roku łącznie 112 osób – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

W tegorocznej edycji Nagród Prezydenta Miasta Częstochowy dla nauczycieli szkół, przedszkoli i innych miejskich jednostek oświatowych – za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej –  uhonorowano 112 pracownic i pracowników oświaty. Przyznano 8 nagród II stopnia i 104 nagrody III stopnia.  

Nagroda II stopnia to 7076 zł,  a III stopnia –  3538 zł. Kwoty te nie są uznaniowe, a wynikają wyłącznie z Regulaminu Nagrody (krotność podstawowego uposażenia). Łącznie na nagrody przeznaczono w tym roku 424 tys. zł.

Uroczysta gala odbyła się 12 października w auli Miejskiego Domu Kultury przy ul. Łukasińskiego. Pedagogom i pracownikom placówek edukacyjnych nagrody wręczył prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk wraz ze swoim zastępcą Ryszardem Stefaniakiem oraz przewodniczącym Komisji Edukacji Rady Miasta Dariuszem Kapinosem. 

Artystyczną część gali przygotował Zespół Pieśni i Tańca „Częstochowa”. 

Organizatorem uroczystości był Wydział Edukacji Urzędu Miasta, a współorganizował ją Miejski Dom Kultury. 

 

Laureatki i laureaci nagrody II stopnia: 

1  Miejskie Przedszkole nr 12 – Beata Serwa
2  Szkoła Podstawowa nr 2 – Anna Bednarek
3  Szkoła Podstawowa nr 15 – Tomasz Szczygłowski
4  Szkoła Podstawowa nr 29 – Iwona Nędzyńska-Mól
5  Szkoła Podstawowa nr 42 – Jacek Włodyka
6  Zespół Szkół im. B. Prusa – Dariusz Rataj
7  Zespół Szkół im. J. Kochanowskiego – Mariusz Zawada
8  Zespół Szkół Przemysłu Mody i Reklamy – Dariusz Zając

Laureatki i laureaci nagrody III stopnia: 

1  Miejskie Przedszkole nr 3 – Izabela Sekuła
2  Miejskie Przedszkole nr 7 – Aleksandra Nocuń
3  Miejskie Przedszkole nr 15 – Urszula Rybińska
4  Miejskie Przedszkole nr 16 – Barbara Paluch
5  Miejskie Przedszkole nr 17 – Anna Postrach
6  Miejskie Przedszkole nr 21 – Ramona Klama
7  Miejskie Przedszkole nr 23 – Magdalena Złotnicka
8  Miejskie Przedszkole nr 25 – Justyna Staniec
9  Miejskie Przedszkole nr 30 – Izabela Bednarek
10  Miejskie Przedszkole nr 31 – Marta Skowron
11  Miejskie Przedszkole nr 33 – Anna Klejnowska
12  Miejskie Przedszkole nr 35 – Danuta Gabryś
13  Miejskie Przedszkole nr 36 – Magdalena Simkiewicz
14  Miejskie Przedszkole nr 36 – Patrycja Węgrzyńska
15  Miejskie Przedszkole nr 38 – Marzena Robak
16  Miejskie Przedszkole nr 42 – Elżbieta Tyrała
17  Miejskie Przedszkole nr 43 – Dorota Jarzębska
18  Szkoła Podstawowa nr 1 – Katarzyna Kuśnierczyk
19  Szkoła Podstawowa nr 1 – Anna Michalska
20  Szkoła Podstawowa nr 2 – Joanna Filak
21  Szkoła Podstawowa nr 7 – Wioletta Glanda
22  Szkoła Podstawowa nr 8 – Barbara Gruzla
23  Szkoła Podstawowa nr 9 – Beata Zielonka
24  Szkoła Podstawowa nr 12 – Sylwia Majda
25  Szkoła Podstawowa nr 13 – Barbara Jezierska
26  Szkoła Podstawowa nr 14 – Anna Tukaj-Jarosz
27  Szkoła Podstawowa nr 16 – Aneta Kowalczyk
28  Szkoła Podstawowa nr 17 – Wioletta Michalik
29  Szkoła Podstawowa nr 19 – Magdalena Noga
30  Szkoła Podstawowa nr 21 – Iwona Walczak
31  Szkoła Podstawowa nr 22 – Aldona Smoląg
32  Szkoła Podstawowa nr 24 – Bożena Kukuła
33  Szkoła Podstawowa nr 25 – Mariola Kocik
34  Szkoła Podstawowa nr 25 – Ludmiła Langier 

35 Szkoła Podstawowa nr 26 – Grzegorz Konieczny 

36 Szkoła Podstawowa nr 27 – Jadwiga Janikowska 

37 Szkoła Podstawowa nr 27 – Sylwia Szczygłowska 

38 Szkoła Podstawowa nr 29 – Agnieszka Kaleta 

39 Szkoła Podstawowa nr 30 – Piotr Michalak 

40 Szkoła Podstawowa nr 31 – Jadwiga Łuszcz 

41 Szkoła Podstawowa nr 31 – Joanna Trzmiel 

42 Szkoła Podstawowa nr 32 – Iwona Politańska 

43 Szkoła Podstawowa nr 34 – Adam Dłużniak 

44 Szkoła Podstawowa nr 34 – Dariusz Ryś 

45 Szkoła Podstawowa nr 36 – Mariola Bińczyk 

46 Szkoła Podstawowa nr 36 – Michał Ryś
47 Szkoła Podstawowa nr 37 – Małgorzata Jagieła 

48 Szkoła Podstawowa nr 37 – Ewa Suchan 

49 Szkoła Podstawowa nr 38 – Ewa Gawińska
50 Szkoła Podstawowa nr 41 – Katarzyna Mazurek
51 Szkoła Podstawowa nr 42 – Andrzej Stankiewicz
52 Szkoła Podstawowa nr 46 – Janusz Sikorski
53 Szkoła Podstawowa nr 48 – Iwona Szczerba
54 Szkoła Podstawowa nr 48 – Sabina Stasiak
55 Szkoła Podstawowa nr 49 – Anna Gołda
56 Szkoła Podstawowa nr 49 – Dorota Gołda
57 Szkoła Podstawowa nr 50 – Mariusz Gnieździłow
58 Szkoła Podstawowa nr 52 – Katarzyna Kłos
59 Szkoła Podstawowa nr 53 – Andrzej Szostek
60 Szkoła Podstawowa nr 53 – Mirosława Wtorkowska
61 Szkoła Podstawowa nr 54 – Marzena Nurek
62 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 – Ilona Nawrot
63 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 – Iwona Całus
64 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Elżbieta Piatkiewicz
65 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 – Anita Urbańska
66 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 – Wioletta Kuliś
67 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 – Anna Rybowicz
68 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego – Aneta Słomian
69 II Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta – Małgorzata Jackowska
70 II Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta – Izabela Zawisza-Blachnicka 

71 IV Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza – Przemysław Kluska
72 IV Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza – Aneta Kurowska
73 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza – Dorota Magacz
74 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza – Małgorzata Witek
75 VII Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika – Małgorzata Korpus
76 VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe – Agata Hapunik
77 IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida – Dariusz Gawroński
78 IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida – Tomasz Morawiec
79 Zespół Szkół im. dr Wł. Biegańskiego – Anetta Górnicka
80 Zespół Szkół im. dr Wł. Biegańskiego – Izabela Łabuś
81 Zespół Szkół Ekonomicznych – Edyta Derka
82 Zespół Szkół Ekonomicznych – Andrzej Duber
83 Zespoł Szkół Samochodowych – Dariusz Zalas
84 Zespół Szkół im. J. Kochanowskiego – Robert Kotuch 

85 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. St. Żeromskiego – Rafał Nocuń 

86 Zespół Szkół Gastronomicznych – Arkadiusz Maślanka
87 Zespół Szkół Gastronomicznych – Marzena Pirowska-Korzec
88 Zespół Szkól Technicznych – Agnieszka Orman-Kazik 

89 Zespół Szkół Przemysłu Mody i Reklamy – Robert Młyńczak
90 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych – Dominik Wołyniec
91 Techniczne Zakłady Naukowe – Agnieszka Chobot
92 Techniczne Zakłady Naukowe – Karolina Olczak
93 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego – Mirosław Krawczyk
94 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego – Paweł Witkowski
95 Zespół Szkól Specjalnych nr 23 – Mariusz Woźniak
96 Zespół Szkól Specjalnych nr 28 – Agnieszka Cupiał
97 Zespół Szkól Specjalnych nr 28 – Dorota Kamińska
98 Zespół Szkól Specjalnych nr 45 – Żaneta Dylikowska
99 Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej – Joanna Smolińska 

100 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 – Iwona Bartłomiejczyk
101 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 – Jolanta Sołtysiak
102 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 5 – Małgorzata Gągała
103 Bursa Miejska – Maria Kowaleczko-Miedzińska
104 Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych – Małgorzata Krakowska 

Page generated in 0.0161 seconds.