Z ostatniej chwili

Czyj balkon w tym sezonie będzie najładniejszy?

2020-07-22 15:49:32 informacje
img

Jeśli mieszkamy w wielorodzinnym budynku na jednym z częstochowskich osiedli i lubimy żywe, „zielone” dekoracje tuż za swoim oknem, możemy zgłosić się do miejskiego konkursu na najładniej ukwiecony balkon 2020. Czas na to jest do 21 sierpnia - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Konkurs ma na celu nagrodzenie najciekawszych rozwiązań w zakresie aranżacji balkonów/loggi z wykorzystaniem zieleni, kwiatów i innych naturalnych elementów dekoracyjnych. Adresowany jest do właścicielek i właścicieli ozdobionych wyłącznie żywą zielenią balkonów/loggi w budynkach wielorodzinnych na terenie miasta. 

Aby wziąć udział, należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z 2-3 fotografiami balkonu (wykonanymi z zewnątrz, w formacie 10x15 lub w wersji elektronicznej) złożyć ją osobiście w Biurze Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta  przy ul. Waszyngtona 5. Można też przesłać ją pocztą na adres: Urząd Miasta Częstochowy, Wydział Kultury, Promocji i Sportu, aleja Najświętszej Maryi Panny 45a, 42-217 Częstochowa (z dopiskiem „KONKURS–BALKON”) lub mejlem na adres kps@czestochowa.um.gov.pl

Kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony www.czestochowa.pl (zakładka: Estetyka Miasta lub baner informacyjny), a także sprzed Odwachu koło Ratusza (czyli sprzed siedziby Wydziału Kultury, Promocji i Sportu UM w godzinach jego pracy – od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30-15.30) oraz w Biurze Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta przy ul. Waszyngtona 5.

Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne – 700 zł (brutto) za I miejsce, 500 zł brutto) za II oraz 400 zł (brutto) za III.

Zgłoszenia są przyjmowane do 21 sierpnia. W kolejnym etapie – od 24 do 27 sierpnia – oceni je komisja konkursowa. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas 28. Dni Częstochowy.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0153 seconds.