Wszystkich miłośników mangi, anime i kultury azjatyckiej ucieszy wiadomość o wyjątkowym weekendowym spotkaniu, podczas którego nie zabraknie inspirujących rozmów, twórczych działań i świetnej zabawy.
Czekają na Was interesujące prelekcje, artystyczne warsztaty oraz różnorodne wyzwania dla prawdziwych fanów. To doskonała okazja, by pogłębić swoją wiedzę, rozwinąć pasje i poznać osoby o podobnych zainteresowaniach.
W programie m.in. cykl spotkań poświęconych kulturze japońskiej — warsztaty, gry, spotkania oraz, prelekcje.
– Dołączcie do nas i spędźcie ten czas w atmosferze pełnej inspiracji i dobrej energii! – zachęcają organizatorzy.
Wstęp wolny!
Wydarzenie odbędzie się w Filii nr 13 Biblioteki Publicznej (ul. Mireckiego 28)