Z ostatniej chwili

Działacze Exact Systems Norwid przygotowali dla kibiców darmowy autokar na mecz w Będzinie

2021-10-06 12:17:02 informacje
img

Po trzech meczach w Częstochowie siatkarze Exact Systems Norwid zagrają w czwartek 7 października w Będzinie z MKS-em. Częstochowian czeka bardzo trudny mecz.

Siatkarze Exact Systems Norwid w czwartek rozegrają pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie w Tauron 1 Lidze. Po trzech spotkaniach u siebie, w których zdobyli 5 punktów na 9 możliwych, tym razem zmierzą się na wyjeździe z MKS-em Będzin. Będzin to spadkowicz z Plus Ligi i jeden z faworytów w tym sezonie w Tauron 1 Lidze. Na razie siatkarze MKS-u mają za sobą dwa rozegrane mecze. Jeden wygrali za 3 punkty w Spale z SMS PZPS, a drugi za 2 punkty we Wrocławiu z Gwardią, która też jest wymieniana jako jeden z faworytów rozgrywek.

Dla siatkarzy trenera Piotra Gruszki będzie to jeden z trudniejszych meczów sezonu. Kibice Exact Systems Norwid przekonają się też, jak zespół prezentuje się na wyjazdach.

Klub przygotował miłą niespodziankę dla swoich kibiców. O godz. 18.30 wyjedzie z ul. Jasnogórskiej 8 autokar, który bezpłatnie zawiezie kibiców do Będzina. Wystarczy wysłać maila ze swoim zgłoszeniem na adres: natalia.zalas@ksnorwidczestochowa.pl

Page generated in 0.0155 seconds.