Z ostatniej chwili

Dzień otwarty z notariatem

2023-11-16 13:35:06 informacje
img

To okazja do bezpłatnej konsultacji z notariuszem w zakresie zmian w prawie spadkowym - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 
W ramach ogólnopolskiego, 14. Dnia Otwartego Notariatu, 18 listopada w godzinach 10.00-16.00, w kilkunastu miastach w Polsce notariusze będą udzielali bezpłatnych informacji prawnych stacjonarnie, telefonicznie, na czacie i w trakcie streamingu na żywo.
Działania prowadzone przez Krajową Radę Notarialn, podczas Dni Otwartych Notariatu mają na celu edukowanie społeczeństwa w obszarach prawa, z którymi związana jest na co dzień praca notariuszy.
Tegoroczny temat przewodni „Porozmawiaj z notariuszem o zmianach w prawie spadkowym i ich skutkach” ma przybliżyć kwestie związane z dziedziczeniem i jego nieodłącznymi elementami w świetle najnowszych zmian w prawie spadkowym.
Najbliższym punktem stacjonarnym, w którym można porozmawiać z notariuszem, jest Urząd Miasta Katowice, przy ul. Młyńskiej 2c (nr tel – 32 442 82 45).
Poza tym pytania notariuszom można zadawać już teraz na stronie internetowej organizatorów. Na odpowiedź trzeba poczekać do 18 listopada, gdzie na profilu na Facebooku Porozmawiaj z Notariuszem, będzie prowadzona transmisja na żywo.

 

Page generated in 0.0161 seconds.