Z ostatniej chwili

Exact Systems Norwid do Świdnika po 3 punkty

2021-02-11 12:25:20 informacje
img

Siatkarze Exact Systems Norwida kolejny ligowy mecz rozegrają w sobotę w Świdniku. Częstochowianie powalczą z Polskim Cukrem Avią o 16. zwycięstwo w sezonie.

Drużyna z Częstochowy będzie faworytem sobotniego meczu, ale na pewno nie będzie jej łatwo o zwycięstwo. Polski Cukier Avia zajmuje co prawda 7. miejsce w tabeli, ale cały czas walczy o czołową ósemkę i play-off. Swoje cele mają też częstochowscy siatkarze, którzy obecnie zajmują wysokie, 4. miejsce i chcą utrzymać tę pozycję przed play-off.

Siatkarze trenowani przez Piotra Lebiodę intensywnie trenowali przed wyjazdem do Świdnika. Exact Systems Norwid chce „wzbogacić się” o kolejne 3 punkty i zapisać na swoim koncie 16. zwycięstwo w sezonie. O wygranej myślą też gospodarze, których trenuje były siatkarz AZS-u Częstochowa Witold Chwastyniak. Kto będzie cieszył się z wygranej i punktów?

– Nadzieje mamy oczywiście duże – mówi członek zarządu Exact Systems Norwid Lesław Walaszczyk przed spotkaniem w Świdniku. – Chcemy przywieść 3 duże punkty do Częstochowy. One są niesłychanie ważne do naszej tabeli. Avia to beniaminek. Udało nam się wygrać z nimi na naszym terenie. Liczymy, że powtórzymy ten wynik w Świdniku.

Foto: M. Osuchowski (Biuro Prasowe Exact Systems Norwid)

Page generated in 0.0173 seconds.