Z ostatniej chwili

Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju?

2023-05-10 12:20:05 informacje
img

Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju? – na to pytanie postarają się odpowiedzieć uczestniczki i uczestnicy spotkania w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w piątek 19 maja. Organizatorem jest Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

W Częstochowie tego rodzaju konferencja odbędzie się po raz pierwszy. Booster MŚP to inicjatywa mająca wzmocnić, wesprzeć i przyspieszyć rozwój małej i średniej przedsiębiorczości. Swoją obecność zapowiedział prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. 

Podczas seminarium nie zabraknie praktycznej wiedzy o nowych przepisach i możliwościach dla firm. Pod nazwą „ONE STOP SHOP” na przedsiębiorców będą czekać bezpośrednie spotkania w formule B2B z ekspertami i doradcami. Będzie można zapoznać się z aktualną ofertą dla sektora MŚP – dostępnymi narzędziami i wymaganiami, które należy spełnić, aby uzyskać m.in. zwolnienia podatkowe i działać w Polskiej Strefie Inwestycji. 

Organizatorzy zapowiadają, że – wraz z partnerami – pokażą, w jaki sposób lokalni przedsiębiorcy mogą naprawdę rozwinąć swoje „biznesowe skrzydła”. A partnerami wydarzenia są: marka Invest In Częstochowa (Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta), Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie, Bank Gospodarstwa Krajowego, Agencja Rozwoju Przemysłu, Fundusz Górnośląski oraz Śląskie Centrum Przedsiębiorczości.    

Spotkanie zaplanowano na 19 maja w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy (ul. Wały Generała Józefa Dwernickiego 117/121). Całość ma zamknąć się w godz. 9.30-12.30. 

Na pierwszą, częstochowską edycję konferencji należy się zarejestrować poprzez formularz bezpośrednio na stronie KSSE. 

Page generated in 0.0175 seconds.