Z ostatniej chwili

Kolejny diler w rękach Policji

2020-10-23 11:13:06 informacje
img

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali mieszkańca gminy Kamienica Polska, który posiadał znaczne ilości marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności - informuje częstochowska Policja.

Kryminalni z częstochowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej. W jej trakcie znaleźli przy nim woreczek foliowy z suszem roślinnym. Natomiast podczas przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych zabezpieczyli kolejne narkotyki. Znajdowały się tam woreczki z zamknięciem strunowym oraz słoiki szklane z suszem roślinnym. Po zbadaniu substancji testerem narkotyków okazało się, że to marihuana o wadze przeszło 370 gramów.

Zatrzymany mężczyzna to 22-letni mieszkaniec gminy Kamienica Polska, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0154 seconds.