Z ostatniej chwili

Kolizja w Białej

2020-05-19 16:19:48 informacje
img

Do groźnej kolizji doszło w miniony piątek 15 maja na ul. Częstochowskiej w Białej. Z ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że 56-letnia kierująca peugeotem, włączając się do ruchu, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 39-latkowi kierującemu fordem. Na szczęście nikomu nic się nie stało - informuje kłobucka Policja.
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło około godz. 11.00. Z ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 56-letnia kierująca peugeotem, włączając się do ruchu, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 39-latkowi jadącemu fordem ulicą Częstochowską. Z mężczyzną podróżowało dwoje małoletnich dzieci. Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł obrażeń na skutek tego zdarzenia.
Kobieta jest mieszkanką powiatu kłobuckiego, natomiast mężczyzna oraz dzieci to mieszkańcy powiatu częstochowskiego. Zarówno kierująca peugeotem, jak i kierowca forda w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem oraz punktami karnymi.
W czasie wykonywania policyjnych czynności ruch na ul. Częstochowskiej (DW nr 491) był zablokowany. Policjanci wyznaczyli objazdy w kierunku Częstochowy przez Kopiec, a w kierunku Działoszyna przez Lgotę.

Fot. Materiały kłobuckiej Policji

Page generated in 0.0198 seconds.