Z ostatniej chwili

Konkurs „Jura Pride” – nabór zgłoszeń

2024-07-02 12:03:32 informacje
img

Konkurs „Jura Pride” – nabór zgłoszeń

To miejski konkurs nie tylko dla firm, instytucji, organizacji pozarządowych, ale też mieszkanek i mieszkańców regionu działających na jego rzecz. Kandydatury można zgłaszać do 10 września – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Organizatorem jest Prezydent Miasta Częstochowy. Nagroda „Jura Pride” (która będzie przyznawana po raz trzeci) jest podziękowaniem za aktywne, przedsiębiorcze oraz odpowiedzialne społecznie postępowanie, przyczyniające się do tworzenia rozpoznawalnej marki Miasta Częstochowy oraz Subregionu Północnego Województwa Śląskiego.
Konkurs adresowany jest do firm, instytucji, NGO-sów oraz osób indywidualnych z całego regionu jurajskiego, działających na rzecz jego rozwoju i promocji – w tym na rzecz jego wspólnot lokalnych.
Kandydatki/kandydatów do nagrody „Jura Pride” można zgłaszać w kategoriach Firma, Pracownik, Inwestycja, Work-Life Balance oraz Organizacja/Osobowość. Zainteresowane konkursem podmioty mogą same zgłosić swoją kandydaturę. Uczestnictwo jest bezpłatne.
Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go lub dostarczenie nie później niż do 10 września do  siedziby prezydenta Częstochowy – czyli do Urzędu Miasta przy ul. Śląskiej 11/13, 42-217 Częstochowa, z dopiskiem „KONKURS JURA PRIDE” bądź mejlem na adres coi@czestochowa.um.gov.pl.
Do zgłoszenia należy dołączyć skany certyfikatów, dyplomów lub innych dokumentów potwierdzające dane i informacje wskazane w formularzu.
Po szczegółowe informacje o konkursie należy się zwracać do Centrum Obsługi Inwestora (COI) Urzędu Miasta telefonicznie –  34 370 77 88 lub 34 370 72 13 – bądź mejlowo – coi@czestochowa.um.gov.pl. 

Z regulaminem konkursu można się zapoznać w Biuletynie Informacji Publicznej UM.

Formularz zgłoszeniowy (w wersji edytowalnej) można pobrać pod adresem:  https://www.czestochowa.pl/konkurs-jura-pride-nabor-zgloszen

Na zdjęciu: statuetki nagrody 

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0163 seconds.