Z ostatniej chwili

Konsultacje społeczne na temat elektromobilności

2020-10-27 12:54:33 informacje
img

Rozpoczęły się konsultacje społeczne poświęcone Strategii rozwoju elektromobilności dla Częstochowy na lata 2020-2040 - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

„Strategia rozwoju elektromobilności dla miasta Częstochowy na lata 2020-2040” to dokument, który powstał w odpowiedzi na potrzebę zrównoważonego rozwoju rynku mobilności. Celem opracowania jest przeprowadzenie oceny możliwości, określenie planu działań oraz analiza możliwych do realizacji inwestycji, jakie należy podjąć, aby w pełni wykorzystać potencjał rozwoju elektromobilności w mieście.

Do 8 listopada mieszkanki i mieszkańcy Częstochowy mogą zgłaszać swoje uwagi, wnioski i sugestie do dokumentu, wypełniając dedykowany formularz elektroniczny, dostępny pod adresem:

https://ankieta.konsultuje.pl/czestochowa/konsultacje-spoleczne-strategii-rozwoju-elektromobilnosci-dla-miasta-czestochowa-2

Więcej informacji na temat konsultacji pod adresem:

https://czestochowa.budzet-obywatelski.eu/aktualnosci/aktualne-konsultacjekonsultacje-spoleczne-strategii-rozwoju-elektromobilnosci-dla-miasta-czestochowy-na-lata-2020-2040,7

Page generated in 0.0165 seconds.