Z ostatniej chwili

Magiczno-halloweenowe urodziny Galerii Jurajskiej

2021-10-28 14:21:06 informacje
img

12. magiczno-halloweenowe urodziny Galerii Jurajskiej odbędą się 29 i 30 października. Przygotowano aż 12 niezwykłych atrakcji. Wszystkie pod wspólnym hasłem „Magia, czary i Halloween”. 

W całym centrum handlowym zaroi się od atrakcji, zainspirowanych światem tajemnic, iluzji, czarodziejów, wiedźm i wróżek. 12 atrakcji dla dzieci i dorosłych wypełni aż 3 przestrzenie w Galerii Jurajskiej. Nie zabraknie też rabatów w sklepach!

Będziecie mogli się spotkać z wróżką, która przepowie Wam przyszłość z ręki, oceni linię życia i postawi tarota. Pewną tajemnicę będziecie mogli natomiast rozwikłać w niezwykłym Pokoju Zagadek. Waszym zadaniem będzie odnalezienie księgi czarów i wypowiedzenie odpowiedniego zaklęcia. Nie zabraknie też sporej dawki emocji.

Na scenie na Dużej Rotundzie wystąpią finaliści programu Mam Talent iluzjonista Piotr Densiuk oraz grupa MULTIVISUAL znana ze swoich pokazów łączących elementy sztuki cyrkowej, iluzji z laserami oraz najnowocześniejszych rekwizytów multimedialnych. 

Oprócz tego czekają na Was zabawy i quizy ze słodkimi upominkami.

Z kolei w krainie najbardziej znanego czarodzieja na świecie będziecie mogli... zapozować na miotle do zdjęcia 3D, a także przebrać się w magiczne togi i wziąć różdżki do ręki i zrobić... kolejne zdjęcie. Dla najmłodszych przygotowano także halloweenowe malunki na twarz oraz halloweenowe zmywalne tatuaże.

A to dopiero ułamek atrakcji. W dniach 29 i 30 października odbędzie się konkurs przebierańców dla najmłodszych. Najciekawsze, najbardziej kreatywne i magiczne stroje zostaną nagrodzone.

Osoby, które 29 i 30 października wybiorą się do Galerii Jurajskiej na zakupy, zrobią je za min. 200 zł i zachowają paragon, będą mogły go wymienić na... kociołek wiedźmy pełen słodyczy.

Głównym magiem wydarzenia, który poprowadzi całą imprezę będzie Kamil Baleja, dziennikarz radiowy znany z anteny Radia Złote Przeboje.

Dajcie się oczarować i zaczarować. 

Wydarzenie – w piątek (29.10) w godz. od 14.00 do 21.00 oraz w sobotę (30.10) w godz. od 11.00 do 21.00. Wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny.

 

Page generated in 0.0225 seconds.