18 par świętowało w Urzędzie Stanu Cywilnego jubileusze 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
W ubiegłym tygodniu w USC złote gody świętowali:
Wacława i Andrzej Augustynowie
Lidia i Andrzej Banasiakowie
Jolanta i Lucjan Boralowie
Barbara i Leopold Cupiałowie
Zofia i Tadeusz Glińscy
Ewa i Albin Hyscy
Mariola i Jan Kępnowie
Anna i Sławomir Michałowscy
Henryka i Roman Śmierciakowie
Ewa i Mieczysław Jałowcowie
Iwona i Jerzy Janikowie
Janina i Zdzisław Łuszczykowie
Jadwiga i Rajmund Mercikowie
Barbara i Tadeusz Trzepizurowie
Janina i Jan Urbanikowie
Edwarda i Marian Wilkowie
Anna i Jerzy Wojtachowie
Jadwiga i Wojciech Zakrzewscy
Fot. Łukasz Kolewiński, Grzegorz Skowronek / UM