Z ostatniej chwili

Minikoncert online duetu Bolewski & Tubis

2020-05-06 12:51:14 informacje
img

Duet Bolewski & Tubis zagra minikoncert on-line w najbliższą sobotę. Będzie wyjątkowaą okazją, aby posłuchać ich nowych utworów w niecodziennych, domowych wersjach. Muzycy zaprezentują premierowe single „Twój Ślad” oraz „Ocean” pochodzące z najnowszej płyty zatytułowanej „Bez Końca”, której premiera zaplanowana jest na wrzesień 2020 r. Przypomną także kilka utworów z pierwszej płyty „Lunatyk” (wyd. 2018).
Najnowszych singli zespołu posłuchać można tu:
https://www.youtube.com/watch?v=6drTgPHaYoA
https://www.youtube.com/watch?v=Ukeh4wD5Im0
Bolewski & Tubis to duet złożony z Radka Bolewskiego, śpiewającego i grającego na perkusji oraz Macieja Tubisa, grającego na fortepianie i syntezatorze basowym. W całkowicie unikatowy sposób połączyli grę na 4 instrumentach akustycznych bez dodawania jakichkolwiek elektronicznych sampli czy loopów.
Nowy album duetu „Bez końca” opowiadać będzie o uczuciu ulotności i związanej z nią potrzebie zostawienia śladu. To w nas, ludziach, zapisana jest chęć bycia zapamiętanym, pozostawienia po sobie czegoś ważnego - poprzez miłość, sztukę, kreatywność, relacje międzyludzkie, troskę o najbliższe otoczenie i planetę. Po cichu marzymy i chcemy wierzyć, że to co piękne i wartościowe nigdy nie przeminie.
O tym właśnie jest ten album... - informuje Robert Jasiak, dyrektor Ośrodka Promocji Kultury „Gaude Mater”.

Page generated in 0.0134 seconds.