Z ostatniej chwili

Nowe stroje domowe AC Milan hołdem dla architektury Mediolanu

2020-07-28 12:40:46 informacje
img

Firma PUMA zaprezentowała nowy komplet strojów domowych drużyny AC Milan na sezon 2020/21, w którym zagrają: męska i damska drużyna seniorów oraz wszystkie ekipy młodzieżowe. Inspiracją do stworzenia koszulki domowej była elegancja, prestiż oraz zachwycająca i urzekająca architektura Mediolanu. 

Mediolan to jedyne w swoim rodzaju połączenie kultury oraz historii, co sprawia, że miasto jest jednocześnie piękne i przepełnione kreatywnością. Stolica Lombardii to również miejsce, gdzie turyści z całego świata mogą podziwiać jedne z najpiękniejszych budynków świata, które w symboliczny sposób znalazły swoje miejsce na najnowszej koszulce domowej AC Milan.

Jednym z najważniejszych budynków Mediolanu jest bezsprzecznie Galleria Vittorio Emmanuele II, która dzięki swojej unikalnej konstrukcji pozwala poczuć duszę miasta oraz w idealny sposób łączy przeszłość z nowoczesnym podejściem do projektowania. Galeria jest najstarszym domem handlowym w mieście, mieszczącym się w czteropiętrowym, podwójnym pasażu w centrum Mediolanu, a jego nazwa jest hołdem dla pierwszego króla Włoch. Wyraziste wzory i wyjątkowa architektura galerii zainspirowały projektantów marki PUMA do stworzenia charakterystycznego nadruku, który znalazł się pomiędzy tradycyjnymi czarno-czerwonymi pasami, dodając odrobiny nowoczesności, przy jednoczesnym zachowaniu tożsamości klubu AC Milan.   

David Bremond, Head of Product Line Management Teamsport mówi: - AC Milan to coś więcej niż klub piłkarski, to integralna część kultury miasta. Chcieliśmy stworzyć koszulkę, która szanuje tradycje klubu oraz przemawia do kibiców zarówno we Włoszech, jak i tych poza granicami kraju. Dodaliśmy do tej koszulki ikonę architektury Mediolanu, aby  reprezentowała ona nie tylko miasto, ale i kulturę, która na nie wpływa.

Casper Stylsvig, Chief Revenue Officer of AC Milan dodaje: - Koszulka AC Milan to symbol dumy i miłości do klubu milionów fanów na całym świecie. Nowy projekt jest hołdem dla tradycji, kultury i wyjątkowej architektury, która jest synonimem naszego pięknego miasta Mediolan. AC Milan jest zbudowany na innowacyjności, społeczności i integralności, a PUMA perfekcyjnie uchwyciła te podstawowe wartości w tym nowym, eleganckim projekcie.

Koszulka zadebiutuje już drugiego sierpnia, kiedy piłkarze AC Milan podejmą na swoim stadionie Cagliari w ostatnim meczu sezonu Serie A.

Nowa koszulka domowa AC Milan będzie dostępna od 28 lipca w sklepach stacjonarnych PUMA, oficjalnych sklepach AC Milan, u wybranych partnerów handlowych na całym świecie oraz na stronach internetowych: PUMA.com i store.milan.com

[dostarczył info.Wire.pl]

Page generated in 0.0148 seconds.