Z ostatniej chwili

Nowy sklep Action w Częstochowie

2020-02-28 11:21:49 informacje
img

Od czwartku 27 lutego czynny jest w Częstochowie nowy sklep sieci dyskontów niespożywczych Action, oferującej klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. – Co miesiąc otwieramy co najmniej dwa nowe sklepy w Polsce, konsekwentnie zwiększając widoczność naszej marki – mówi Sławomir Nitek, Dyrektor Generalny Action Polska.

Sklep Action w Częstochowie, o powierzchni ok. 1000 m kw., został zlokalizowany przy ul. Jagiellońskiej 30a. 

To już drugi sklep marki Action w tym mieście. Klienci znajdą tu około 6000 produktów w 14 różnych kategoriach, obejmujących m.in. higienę osobistą, środki czystości, wyposażenie domu, dekoracje, rozrywkę, zabawki, majsterkowanie (DIY) oraz rzemiosło. Ponad 2000 artykułów będzie można kupić za mniej niż 5 zł! 

– Sklep w Częstochowie zapewni naszym klientom wygodne zakupy i łatwy dostęp do produktów. Cieszymy się, że możemy im to zaoferować – mówi Sławomir Nitek

Action w Częstochowie zatrudnia 15 osób, dla klientów jest dostępny parking. Godziny otwarcia to 9.00 – 21.00 w dni powszednie i soboty oraz 9.00 – 20.00 w niedziele handlowe.

Dzięki otwarciu sklepu w Częstochowie, Action wzmacnia swoją obecność na południu Polski. – Koncept Action jest bardzo dobrze przyjmowany i doceniany przez Polaków. Stawiamy na produkty wysokiej jakości w najniższych, możliwych cenach i szeroki asortyment, zmieniający się co tydzień. W naszych sklepach nigdy nie jest nudno – podkreśla Sławomir Nitek. Celem Action na kolejne lata jest otwarcie wielu nowych sklepów, dzięki czemu będziemy bliżej naszych klientów. Chcemy, aby każdy mógł podnosić komfort swojego życia, niezależnie od tego, jakim budżetem dysponuje.

Sieć Action weszła do Polski w październiku 2017 roku, uruchamiając sześć sklepów, które szybko zyskały popularność. Firma ma swoje biuro w Katowicach i centrum dystrybucyjne w Osłej na Dolnym Śląsku.

Page generated in 0.02 seconds.