Z ostatniej chwili

Odnaleźli wyziębionego 49-latka

2023-02-13 11:41:37 informacje
img

W niedzielę rano dyżurny z Blachowni został powiadomiony o zaginięciu 49-letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna zaginął poprzedniego dnia i nie wrócił na noc do domu, nie nawiązując żadnego kontaktu z bliskimi. Policjanci, wspólnie ze strażakami, po niespełna 2 godzinach intensywnych poszukiwań, odnaleźli zaginionego. Mężczyzna w stanie hipotermii trafił do szpitala – informuje Policja.

W niedzielę rano policjanci z Blachowni otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 49-letniego mieszkańca gminy Blachownia. Z uwagi na stan zdrowia zaginionego i istniejące realne zagrożenie dla jego życia rozpoczęli intensywne poszukiwania. Liczyła się każda sekunda.

Policjanci zaangażowali do działań strażaków z państwowej straży pożarnej i ościennych jednostek ochotniczych straży pożarnych. Dzięki podjętym w krótkim czasie działaniom służby pracujące na miejscu odnalazły zaginionego mężczyznę po niespełna 2 godzinach od przyjęcia zawiadomienia. Dzięki sprawnemu współdziałaniu wszystkich służb, wyziębiony mężczyzna, który noc spędził na terenie nieużytków rolnych w Łojkach, w ostatniej chwili trafił do szpitala pod opiekę specjalistów.

Fot. Materiały Policji

Page generated in 0.0153 seconds.