Z ostatniej chwili

Ogłoszenie wyników Moment Street Photo

2020-11-13 13:12:02 informacje
img

W najbliższą sobotę 14 listopada o godz. 16.00 odbędzie się finał konkursu Fujifilm Moment Street Photo Awards 2020. Ogłoszenie wyników nastąpi w formie transmisji na żywo na YouTube i Facebooku - informuje Biuro Pasowe Urzędu Miasta.

Z powodu kolejnych obostrzeń tym razem nie w formie tradycyjnej, a zdalnej odbędzie się ogłoszenie zwycięzców konkursu fotograficznego Fujifilm Moment Street Photo Awards 2020. Właściwa prezentacja wystawy pokonkursowej nastąpi, gdy OPK „Gaude Mater” znów będzie otwarte.

Link do transmisji na YouTube: https://youtu.be/3tl8kEuuMhQ

Link do fanpage Momentu na Facebooku: www.facebook.com/momentstreetphotoawards

Międzynarodowy konkurs Fujifilm Moment Street Photo Awards ma na celu promocję i wspieranie fotografów działających w gatunku fotografii ulicznej i adresowany jest do wszystkich fotografujących – profesjonalnie lub amatorsko na całym świecie. Sponsorem tytularnym konkursu została firma Fujifilm – jedna z najbardziej cenionych marek cyfrowych aparatów fotograficznych na świecie. Główną nagrodą w konkursie jest zaawansowany aparat fotograficzny Fujifilm X-pro3 wraz z obiektywem Fujinon XF 23 mm f/2.0 R WR. Druga i trzecia nagroda, ufundowane przez Miasto Częstochowa, to kolejno – 4.000 i 3.000 zł.

W skład jury oceniającego zdjęcia weszli: Witold Krassowski, Arkadiusz Gola, Tymon Markowski, Maciej Jeziorek, Elena Alexandra oraz Szymon Roziewicz. Zdjęć na konkurs została przesłana rekordowa liczba, bo aż 2750. O wejście do finału postanowiło powalczyć 582 autorów z całego świata. 26 października jury do finału wybrało 91 zdjęć 75 autorów. W najbliższą sobotę poznamy laureatów i zobaczymy finałowe zdjęcia.

Partnerami konkursu zostali Street Photo Poland oraz instagramowa From Streets With Love – platformy promujące ideę fotografii ulicznej w Polsce i na arenie międzynarodowej.

Organizatorami konkursu są OPK „Gaude Mater” oraz Wydział Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy.

Szczegóły dotyczące konkursu można poznać na stronie www.momentstreetphoto.pl.

Page generated in 0.0155 seconds.