Z ostatniej chwili

Charytatywnie dla zwierząt

2022-11-24 14:22:08 informacje
img

Już jutro, 25 listopada rozpocznie się 7. edycja akcji „Charytatywnie dla zwierząt". Jej celem jest wsparcie częstochowskiego schroniska oraz pomoc stowarzyszeniom i fundacjom działającym na rzecz zwierząt w mieście. Zbiórka karmy i akcesoriów potrwa do 20 grudnia – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Akcja służy zebraniu wszystkiego, co może przydać się zwierzakom – chodzi więc o koce, poduchy, karmy, makarony, jedzenie w puszkach z długim terminem ważności, ale także leki i akcesoria dla zwierząt.

Zbiórka potrwa do 20 grudnia – do tego dnia można dostarczać „fanty” dla potrzebujących częstochowskich zwierzaków. W tym roku głównym miejscem zbiórki jest siedziba Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego przy al. Niepodległości 30. Jeśli jednak z transportem rzeczy wystąpiłby problem, organizatorzy zachęcają do kontaktu pod numerem 662 513 922. 

Akcję „Charytatywnie dla zwierząt” objął honorowym patronatem prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Organizatorami są: Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Gastronomicznych, Stowarzyszenie Aktywna Częstochowa i Młodzieżowa Rada Miasta Częstochowy.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0139 seconds.