Z ostatniej chwili

Podróże teatralne

2020-02-07 15:54:20 informacje
img

Galeria Jurajska zamieni się w teatr podróżniczy dla najmłodszych, a dzieci uczestniczące w spektaklach będą nagradzane. Zasada będzie prosta - im więcej spektakli się obejrzy, tym ciekawsza nagroda powędruje do małego widza.

Galeria Jurajska połączy zabawę z nauką w ramach wydarzenia Jurajska Airlines. Zabierze dzieci w niezwykłą podróż dookoła świata przy pomocy... spektakli teatralnych.

Co więcej, oglądając je, będzie można zdobywać supernagrody.

Od lutego do czerwca w Galerii Jurajskiej odbędzie się aż 9 teatralnych wycieczek dookoła wyobraźni – dwie w lutym, marcu, kwietniu, maju i jedna w czerwcu. Każdego dnia spektakle grane będą po dwa razy, aby jak najwięcej dzieci mogło je zobaczyć.

Co będzie można oglądać? W lutym grane będą spektakle „Zamieszanie w lodowej krainie” i „Francja Elegancja”. W marcu na dzieci czekać będzie „Detektyw Lupa na tropie abecadła” i „Na straganie – historia prawdziwa”.

Kwiecień upłynie pod znakiem spektakli „Gorączka w Wielkanogrodzie” i „Nowe szaty króla Jęczybuły”. W maju zaś grane będą: „Cyfrowy kapturek – nowa historia” i „Wielki Kanion – wielkie kłopoty”. Całość zakończy czerwcowa sztuka „Kapitan Długowłosy i jego włosy".

Pierwsze spektakle już 8 i 22 lutego.

Jak zapewniają pomysłodawcy, każdy spektakl będzie dla dziecka niesamowitą podróżą do świata wyobraźni, a także po całym globie. Towarzyszyć mu będą gry, zabawy i animacje oraz warsztaty plastyczne i tematyczne poświęcone m.in. zimie, samolotom, animacjom, kryminalistyce.

Jak będzie można zgarnąć nagrody? To bardzo proste. Przed spektaklami dzieci odbierają bezpłatne paszporty, następnie po każdym przedstawieniu zbierają pieczątki. Spektakle mają numer od 1 do 9. Po zebraniu pieczątek ze spektakli 1-3 uczestnicy zabawy dostają kupon na zestaw Pasi Kids do restauracji Pasibus w Galerii Jurajskiej, za pieczątki ze spektakli 4-6 dostają wyjątkowego, pluszowego misia, z kolei za pieczątki ze wszystkich spektakli tj. od 1 do 9 kartę podarunkową Galerii Jurajskiej o wartości 100 zł!

Spektakle odbywają się o godz. 14.30 i 17.00 na dużej rotundzie.

Wstęp wolny.

Page generated in 0.0212 seconds.