Z ostatniej chwili

Poszukiwani świadkowie wypadku na Korytarzu Północnym

2021-11-26 13:09:44 informacje
img

Kryminalni z Częstochowy pod nadzorem prokuratora prowadzą śledztwo w sprawie wypadku, do którego doszło w środę 24 listopada przy al. Marszałkowskiej. W wyniku zderzenia pojazdów ciężko ranna została kierująca renaultem. Policja poszukuje świadków zdarzenia, mogących pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku.

W ubiegłą środę na korytarzu północnym doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni kierujący samochodem dostawczym marki Fiat, nie zachowując bezpiecznej odległości, najechał na tył poprzedzającego go renaulta, którym podróżowała 37-latka i 4-latek. Dziecku nic poważnego się nie stało, ale stan kierującej jest poważny. Kobieta w stanie zagrażającym życiu trafiła do szpitala.

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie poszukują świadków tego zdarzenia. Każdy, kto może pomóc ustalić okoliczności zdarzenia, jest proszony o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem 47 85 814 25, 47 85 812 80 lub dzwoniąc pod numer alarmowy 997.

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0215 seconds.