Z ostatniej chwili

Przekazali pijanych

2020-06-15 12:18:32 informacje
img

W miniony weekend częstochowscy strażnicy miejscy dzięki informacjom od anonimowych świadków udaremnili jazdę autem pijanej kobiecie oraz pijanemu rowerzyście. Zostali przekazani policjantom - informuje częstochowska Straż Miejska.

W sobotę podczas patrolowania ul. Wiązowej patrol Straży Miejskiej otrzymał informację, że z jednego z parkingów wyjeżdża pojazd, w którym może znajdować się kobieta po spożyciu alkoholu. Strażnicy miejscy szybko zlokalizowali wskazany samochód, który cały czas jechał z włączonym kierunkowskazem. Dodatkowo kobieta nie mogła utrzymać prostego toru jazdy. Strażnicy miejscy przy ul. Gajowej uniemożliwili kierującej dalszą jazdę i poprosili o wsparcie policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KMP.

Tego samego dnia strażnicy miejscy zostali wezwani na ul. Powstańców Warszawy. Świadek poinformował, że ścieżką rowerową idzie pijany mężczyzna, który próbuje wsiąść na rower i jechać, ale znajduje się pod wpływem alkoholu i stanowi zagrożenia zdrowia dla siebie i innych. Potwierdzili zgłoszenie i zastali przy ul. Powstańców Warszawy mężczyznę, który leżał na chodniku. Miał ponad 2,5 promila alkoholu. Został przewieziony do OPOPA oraz pozostawiony do dyspozycji policjantów z II Komisariatu.

Page generated in 0.0146 seconds.