Z ostatniej chwili

Teatralna wycieczka

2020-02-21 11:18:58 informacje
img

Galeria Jurajska ponownie zamieni się w najbliższą sobotę w teatr podróżniczy dla najmłodszych. 

Galeria Jurajska kolejny raz połączy zabawę z nauką, tym razem w ramach wydarzenia Jurajska Airlines. To zabierze dzieci w niezwykłą podróż dookoła świata przy pomocy... spektakli teatralnych. Co więcej, oglądając je będzie można zdobywać super nagrody. Zasada będzie prosta - im więcej spektakli się obejrzy, tym ciekawsza nagroda powędruje do małego widza.

Od lutego do czerwca w Galerii Jurajskiej odbywa się aż 9 teatralnych wycieczek dookoła wyobraźni - dwie w lutym, marcu, kwietniu, maju i jedna w czerwcu. Każdego dnia spektakle grane będą po dwa razy, tak aby jak najwięcej dzieci mogło je zobaczyć.

W najbliższą sobotę 22 lutego - przedstawienie drugie, zatytułowane „Francja Elegancja”. W marcu na dzieci czekać będzie „Detektyw Lupa na tropie abecadła” i „Na straganie - historia prawdziwa”. Kwiecień upłynie pod znakiem spektakli „Gorączka w Wielkanogrodzie” i „Nowe szaty króla Jęczybuły”. W maju zaś grane będą: „Cyfrowy kapturek – nowa historia” i „Wielki Kanion – wielkie kłopoty”. Całość zakończy czerwcowa sztuka „Kapitan Długowłosy i jego włosy”.

Jak zapewniają pomysłodawcy, każdy ze spektakli jest dla dziecka niesamowitą podróżą do świata wyobraźni, a także niezwykłą podróżą po całym globie. Towarzyszą mu gry, zabawy i animacje, a także warsztaty plastyczne i tematyczne poświęcone m.in. zimie, samolotom, animacjom czy kryminalistyce.

Jak można zgarnąć nagrody? To bardzo proste. Przed spektaklami dzieci odbierają bezpłatne paszporty, następnie po każdym przedstawieniu zbierają pieczątki. Spektakle mają numer od 1 do 9. Po zebraniu pieczątek ze spektakli 1-3 uczestnicy zabawy dostają kupon na zestaw Pasi Kids do restauracji Pasibus na terenie Galerii Jurajskiej, za pieczątki ze spektakli 4-6 dostają wyjątkowego, pluszowego misia, z kolei za pieczątki ze wszystkich spektakli tj. od 1 do 9 kartę podarunkową Galerii Jurajskiej o wartości 100 zł!

Spektakle odbywają się o godz. 14.30 i 17.00 na dużej rotundzie.

Wstęp wolny.

Page generated in 0.0195 seconds.