Z ostatniej chwili

Ukrył się w szafie. Miał narkotyki

2020-02-04 11:08:55 informacje
img

Kryminalni z częstochowskiej komendy zatrzymali 22-letniego mieszkańca Częstochowy poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna miał do odbycia karę 2 lat więzienia. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli prawie 110 działek dilerskich marihuany i ponad 1100 działek amfetaminy. Zatrzymany trafił do zakładu karnego. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat „odsiadki” – informuje częstochowska Policja.

Do zatrzymania doszło w piątek w późnych godzinach popołudniowych. Kryminalni z komendy miejskiej ustalili, że w jednym z mieszkań na Rakowie ukrywa się mężczyzna, za którym częstochowski sąd wystawił list gończy. Był poszukiwany, ponieważ miał do odbycia karę 2 lat więzienia. Gdy stróże prawa dotarli na miejsce, drzwi mieszkania otworzył im ojciec poszukiwanego. Oświadczył, że syna nie ma w domu, mundurowi nie dali jednak wiary zapewnieniom mężczyzny i przeszukali mieszkanie. Odnaleźli poszukiwanego 22-latka, który ukrył się w szafie. 

Podczas przeszukania policjanci znaleźli również i zabezpieczyli prawie 110 działek dilerskich marihuany i ponad 1100 porcji amfetaminy, które należały do ukrywającego się częstochowianina. Mężczyzna został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego, gdzie rozpoczął 2-letnią „odsiadkę”. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu ponadto do 10 lat więzienia.

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0199 seconds.