Z ostatniej chwili

W Białej BMW uderzyło w drzewo

2020-08-06 10:37:22 informacje
img

Kłobuccy kryminalni zajmują się sprawą groźnego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczorajszej nocy na ul. Częstochowskiej w Białej - informuje dziś, 6 sierpnia, kłobucka Policja. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadący w kierunku Kamyka 20-letni kierujący bmw, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo. Młody mężczyzna przeżył, jednak z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do częstochowskiego szpitala.

Wczorajszej nocy, kilka minut po godz. 1.00 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Częstochowskiej w Białej.

Na miejsce zostali skierowani policjanci z kłobuckiej komendy, w tym mundurowi z drogówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Kamyka 20-letni kierujący bmw na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo.

Młody mężczyzna, obywatel Ukrainy, przeżył, jednak z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do częstochowskiego szpitala. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Dodatkowo od kierowcy zlecono pobranie krwi, by wykonać analizę pod kątem innych zabronionych środków psychoaktywnych.

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustalają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Wszystkie osoby będące świadkami tego zdarzenia są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr. telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Fot. Materiały kłobuckiej Policji

Page generated in 0.0145 seconds.