Z ostatniej chwili

W podróż z Anią Rusowicz

2020-02-18 11:35:59 informacje
img

W podróż z Anią Rusowicz

W bigbitowo-rockowo-funkową podróż w duchu lat 60. i 70. będzie się można wybrać z Anią Rusowicz w sobotę 22 lutego za sprawą koncertu, który odbędzie się w Teatrze im. A. Mickiewicza (ul. Kilińskiego 15).

Koncert będzie promował materiał z płyty „Przebudzenie”, którą artystka wyprodukowała własnym sumptem.  Zainspirowana podróżami m.in. do Nowego Orleanu nagrała muzykę z zespołem na tak zwaną setkę i przy użyciu taśmy.  Tym razem, wokalistka zaprosiła do współpracy instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo-funkowo-rock’n’rollowy, w niektórych momentach przypominającym klimat James Browna! Jak zawsze będzie to sentymentalna podróż w muzyczną przeszłość.

Ania Rusowicz – to polska wokalistka, laureatka czterech nagród Fryderyka. Kompozytorka, autorka tekstów, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60. i 70. w Polsce. Nagrała cztery albumy w stylu retro, z których dwa okryły się statusem „złotych”. Koncerty, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem oraz smakiem.

Początek koncertu - o godz. 19.00.

Fot. Materiały organizatora

 

Page generated in 0.0209 seconds.