Z ostatniej chwili

Webinarium o śląskim pakiecie dla gospodarki

2020-05-04 10:34:19 informacje
img

Seminarium online dla częstochowskich przedsiębiorców odbędzie się w czwartek 7 maja o godz. 11.00. Mowa będzie o wielowymiarowym wsparciu dla firm w obliczu obecnej sytuacji. Organizatorami są Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego - informuje Marcin Breczko z Biura Prasowego Urzędu Miasta.
Omówionych zostanie 5 filarów wsparcia na kilku płaszczyznach działań, a więc – pożyczki obrotowe i płynnościowe wraz z innymi uproszczeniami w ramach wsparcia zwrotnego, wsparcie w utrzymaniu miejsc pracy, wsparcie bezzwrotne – inwestycje w małe i średnie przedsiębiorstwa i uproszczenia dla nich, działania wspierające ze strony samorządu oraz wejścia kapitałowe zwiększające zaangażowanie inwestorów w regionie.
Spotkanie odbędzie się na platformie online, a jego moderatorem będzie Marcin Kozak, prezes Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.
Chęć udziału można zgłaszać do środy, 6 maja, do godz. 15.00 poprzez formularz dostępny na stronie http://www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=13982.
Odpowiedni link do webinarium zostanie przesłany – najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem – osobom, które zgłoszą swój udział.

Page generated in 0.0161 seconds.