Z ostatniej chwili

Wpadł poszukiwany listem gończym

2022-01-12 12:18:49 informacje
img

Policjanci specjalizujący się w poszukiwaniu osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali 37-latka, który od 7 lat poszukiwany był listem gończym. Mężczyzny poszukiwano za liczne oszustwa dokonane na terenie kraju. Prawie 3 lata spędzi teraz w więzieniu - informuje częstochowska Policja
Kryminalni z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie namierzyli poszukiwanego listem gończym za liczne oszustwa. Mężczyzna od 7 lat ukrywał się poza granicami kraju przed wymiarem sprawiedliwości z Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, Poznania, Pisza i Warszawy. Dzięki wnikliwej pracy operacyjnej i współpracy częstochowskich „łowców głów” z kryminalnymi z Zamościa udało się zatrzymać 37-latka, który do Polski wrócił około pół roku temu.

Mężczyzna, nie spodziewając się wizyty nieumundurowanego patrolu, postanowił w ostatniej chwili ukryć się w toalecie. Został tam znaleziony przez policjantów, a następnie zatrzymany i osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi prawie 3 lata.

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.023 seconds.