Z ostatniej chwili

Wybiegaj życie V – Bieg Wirtualny

2021-08-20 14:31:27 informacje
img

Wybiegaj życie V – Bieg Wirtualny

Wirtualny Bieg Charytatywny „Wybiegaj Życie V” na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej zapowiadany jest na niedzielę 5 września. Start - o 11.00.

Bieg może się odbyć w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie! Zainteresowani mają pełną swobodę w doborze trasy. Trasy: 400 m (dystans dziecięcy), 1 km - pobiegnij lub po prostu wyjdź na SPACER, 5 km i 10 km. 

Sposoby pokonania wybranego dystansu to: klasyczny bieg, spacer, bieg z psem, nordic walking, jazda na rowerze, jazda na motorze. A może masz jeszcze jakiś ciekawy pomysł na pokonanie tego dystansu?

CEL jest jeden: POKONUJEMY te kilometry WSPÓLNIE dla dzieci z Hospicjum

Zapisy - podczas wpłaty darowizny na: https://zrzutka.pl/nxn5sd, w „WIADOMOŚCI DO ORGANIZATORA” wpisz: imię i nazwisko, dokładny adres, pod który zostanie przesłany pakiet startowy (ulica z nr domu/mieszkania, kod pocztowy, miasto), E-mail, tel. kontaktowy, wybrany dystans + sposób jego pokonania.

Uczestnikiem imprezy może zostać każdy.

Potwierdzić przebycie wybranej trasy można udostępniając zrzut z ekranu trasy bądź swojego zdjęcia podczas biegu na stronie fb Wybiegaj życie V - Bieg Wirtualny.

Page generated in 0.0154 seconds.