Z ostatniej chwili

Jurajskie Targi Pracy

2021-09-13 11:15:06 informacje
img

Wojewódzki Urząd Pracy wraz z partnerami zaprasza we wtorek i w środę, 14 i 15 września - od godz. 9.00 do 14.00  - na  Jurajskie Targi Pracy dla Młodzieży on-line. Propozycje przedstawi 30 wystawców, będą oferty pracy i staży zarówno z Polsce, jak i za granicą – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Ze względów bezpieczeństwa wydarzenie odbędzie się online na platformie: jurajskietargipracy.webexpo.pl.

To propozycja głównie dla młodzieży, studentów oraz osób poszukujących pracy lub mających zamiar ją zmienić, a także przedsiębiorców z województwa śląskiego, zwłaszcza z Subregionu Północnego. 

Targi w całości odbędą się w internecie, na specjalnie przygotowanej wirtualnej hali wystawienniczej. Uczestnicy będą mogli się rozmawiać ze sobą za pomocą czatu lub komunikatora Skype. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą 30 wystawców, uzyskać informacje, rozwiać wątpliwości i złożyć CV. W wydarzeniu wezmą także udział pracownicy Europejskich Służb Zatrudnienia EURES, Punktu Informacyjnego Europejskiego Funduszu Społecznego oraz sieci Eurodesk.

Targi Pracy to doskonała okazja, by zapoznać się z możliwościami, oczekiwaniami i wymogami rynku pracy, który jest zróżnicowany i dynamiczny. Powstanie przestrzeń, w której pracodawcy i zainteresowani podjęciem lub zmianą pracy będą mieli okazję zaprezentować swoje mocne strony, czego efektem może być nawiązanie satysfakcjonującej współpracy. 

Będzie się też można dowiedzieć, jakiego rodzaju stanowiska oferują firmy, jakie są wymagania dla kandydatów oraz jakie warunki pracy proponują, a także skorzystać z porad ekspertów m.in. z ZUS, KRUS i US.

Organizatorami Jurajskich Targów Pracy są: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Ochotnicze Hufce Pracy - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie, Powiatowe Urzędy Pracy w Kłobucku oraz Myszkowie.
Jurajskie Targi Pracy dla Młodzieży odbędą się w domenie www.jurajskietargipracy.webexpo.pl (platforma będzie dostępna w dniu targów).

Szczegółowy harmonogram rozmów na czacie z ekspertami:

Stoisko Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie

14 września

10.00-11.00 - z przedstawicielem  KRUS

11.30-12.30 - z przedstawicielem Urzędu Skarbowego

15 września

09.00-10.00 - z przedstawicielem PIP

10.00-11.00 - z przedstawicielem  ZUS

Stoisko EURES Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach

14 września

9.00-10.00 - przedstawiciel Ośrodka Wsparcia Cudzoziemców – rosyjskojęzyczny

10.00 – 14.00 - przedstawiciel EURES Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach

15 września

9.00 – 10.00  - prawnik Ośrodka Wsparcia Cudzoziemców

10.00 – 14.00 - przedstawiciel EURES Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach

 

Page generated in 0.0163 seconds.