Z ostatniej chwili

Zatrzymani kolejni nietrzeźwi kierowcy

2022-10-05 11:19:19 informacje
img

Policjanci z kłobuckiej drogówki uniemożliwili dalszą jazdę kolejnym trzem nietrzeźwym kierowcom. Jeden z nich miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu – informuje kłobucka Policja. 


Tylko w miniony weekend mundurowi z kłobuckiej drogówki uniemożliwili dalszą jazdę kolejnym trzem nietrzeźwym kierowcom.

Pierwszy został zatrzymany w piątek 30 września około godz. 10.15 na ul. Kościuszki w Kłobucku. Okazało się, że w organizmie 47-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego, który kierował osobowym volkswagenem, były prawie 3 promile alkoholu!

Kolejny z nietrzeźwych kierowców został zatrzymany następnego dnia, to jest w sobotę 1 października, około godz. 7.00 na ulicy 3 Maja w Kłobucku. Tym razem policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu kłobuckiego, który kierował osobowym mercedesem, mając w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu.

Tego samego dnia około godz. 11.30 na ul. Zamoyskiego w Wąsoszu Górnym stróże prawa zatrzymali następnego nietrzeźwego kierowcę, który wjechał osobowym mitsubishi do przydrożnego rowu. 49-letni mężczyzna miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu.

Sprawą nieodpowiedzialnych mężczyzn zajmują się kłobuccy kryminalni. Za jazdę na „podwójnym gazie” grożą im m.in.: wysoka grzywna, orzeczenie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kilka lat więzienia. O ich dalszym losie zadecydują prokurator i sąd.

Fot. Materiały Policji

Page generated in 0.0152 seconds.