Z ostatniej chwili

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

2021-11-05 14:24:06 informacje
img

Kryminalni z częstochowskiego referatu poszukiwań i identyfikacji osób zatrzymali w Złotym Potoku 39-latka poszukiwanego listem gończymł za przestępstwa przeciwko mieniu i za fałszerstwo materialne. Tydzień wcześniej, dzięki pracy częstochowskich „poszukiwaczy” mundurowi z Gdyni zatrzymali 48-latka, który z kolei był poszukiwany pięcioma listami gończymi za liczne oszustwa – informuje częstochowska Policja.

Policjanci pełniący służbę w Referacie Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie  pod koniec października ustalili, że poszukiwany listem gończym 39-latek może przebywać na terenie Złotego Potoku. Informacje potwierdziły się, gdy policjanci weszli do jednego z domów. Tam zauważyli 39-latka, który zaalarmowany przez członka rodziny próbował uciec na dach budynku. Kryminalni zatrzymali go przy próbie wydostania się przez okno dachowe. Trafił już do aresztu, gdzie spędzi 4,5 roku.

Tydzień wcześniej ich ustalenia przyczyniły się do zatrzymania 48-letniego mężczyzny, który ukrywał się przed organami ścigania w Gdyni. Informacje przekazane policjantom z tamtejszej jednostki pozwoliły zatrzymać poszukiwanego 5 listami gończymi i doprowadzić go do aresztu.

Fot. Materialy Policji

Page generated in 0.0198 seconds.