Z ostatniej chwili

Zdjęcia na „Klimaty…” – tylko do jutra

2023-10-23 14:25:58 informacje
img

Zdjęcia na „Klimaty…” – tylko do jutra

Tylko do jutra, wtorku 24 października włącznie, można zgłaszać prace do tegorocznej edycji fotograficznego konkursu „Klimaty Częstochowy” – przypomina Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Celem tego konkursu jest ukazanie walorów kulturowych, architektonicznych, przyrodniczych i turystycznych Częstochowy. 

„Klimaty Częstochowy” organizowane są przez Wydział Informacji i Komunikacji Urzędu Miasta Częstochowy oraz Muzeum Częstochowskie. Zamiarem organizatora jest pozyskanie i prezentacja fotografii z przeróżnych sfer życia Częstochowy. Mile widziane jest niebanalne potraktowanie hasła „klimaty”.  

Konkurs ma charakter otwarty, zgłoszenia należy przesyłać przez formularz na stronie konkursu www.klimatyczestochowy.pl, na której znajduje się szczegółowy regulamin. 

Każdy uczestnik może zgłosić 5 zdjęć wykonanych w Częstochowie po 18 października 2022 r. Termin zgłaszania prac to 24 października 2023.  

Nagrody:

I miejsce – 1 900 zł

II miejsce – 1 100 zł

III miejsce – 700 zł

Wyboru najlepszych zdjęć dokona Jury w składzie Agnieszka Małasiewicz, Jacenty Dędek i Wiesław Radzioch. Otwarcie wystawy pokonkursowej i ogłoszenie wyników odbędzie się 24 listopada w Pawilonie Wystawowym Muzeum Częstochowskiego.

Page generated in 0.0184 seconds.