Z ostatniej chwili

Zdrowy Samorząd - można zagłosować na Częstochowę

2020-02-18 15:03:43 informacje
img

Do poniedziałku 24 lutego, do godz. 12.00 można zagłosować na nasze miasto w konkursie ,,Zdrowy Samorząd”. Częstochowa znalazła się wśród 30 nominowanych jednostek samorządu terytorialnego – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Głównym celem konkursu jest wybór i nagrodzenie jednostek samorządu terytorialnego, które najbardziej skutecznie realizują – m.in. w ramach programów profilaktycznych – zadania związane z promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją zdrowotną i profilaktyką wybranych schorzeń i/lub ich czynników ryzyka.

Częstochowa – jako jeden z 30 samorządów – dostała nominację za ,,Badania przesiewowe pod kątem zaburzeń ze spektrum autyzmu u 2-letnich dzieci” oraz program ,,Pogodna jesień – starzej się zdrowiej”. Na konkurs wpłynęło łącznie ponad 135 zgłoszeń.

Głos można oddać do 24 lutego, do godz. 12.00 za pośrednictwem strony https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/zdrowy-samorzad-2020,74/

Laureaci wyłonieni zostaną przez Radę Konsultacyjną konkursu. Projekt z największą ilością głosów  otrzyma także nagrodę czytelniczek i czytelników RynekZdrowia.pl i PortalSamorzadowy.pl, które są organizatorami konkursu.

 

Page generated in 0.0212 seconds.