Z ostatniej chwili

„Baśniowy Koncert" zaczarował salę pełną dzieci – na finał akcji „Nowy Plecak na Nowy Rok Szkolny”

2023-09-12 12:44:22 informacje
img

Uroczysty finał charytatywnej akcji „Nowy Plecak na Nowy Rok Szkolny", w ramach której dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia otrzymały plecaki szkolne z pełnym wyposażeniem, odbył się w Filharmonii Częstochowskiej w czwartek 7 września. 

To już 22. edycja akcji. W tym roku dzięki darczyńcom zebrano fundusze na zakup 200 wyprawek szkolnych.

  Ogromnie dziękuję naszym darczyńcom za to, że ponownie otworzyli swoje serca i pomogli nam zrealizować akcję – mówi Marta Zmitrukiewicz, prezes Fundacji Dla Rozwoju.

Obdarowani, ich rodzice oraz dzieci z częstochowskich przedszkoli obejrzeli fenomenalny „Baśniowy Koncert”. Najpiękniejsze przeboje z filmów Disney'a wykonała młodzież częstochowskich szkół średnich. Na finale akcji „Nowy Plecak Na Nowy Rok Szkolny" nie zabrakło również bajkowych postaci, które bawiły się z dziećmi i rozdawały przekąski.

Organizatorzy dziękują wszystkim Darczyńcom za ogromne serce, pracownikom Fundacji Dla Rozwoju za zaangażowanie włożone w organizację całej akcji.
Akcję „Nowy Plecak na Nowy Rok Szkolny”zorganizowali częstochowski radny Dariusz Kapinos oraz Fundacja Dla Rozwoju. W pakowaniu plecaków pomagali członkinie i członkowie Międzysąsiedzkiego Klubu Seniora współpracujący z Fundacją Dla Rozwoju.

Patronat nad przedsięwzięciem objął prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Page generated in 0.0165 seconds.