Z ostatniej chwili

„Luna-Park Kamenický” zawitał do Jurajskiej. Otwarcie 29 kwietnia!

2023-04-28 12:49:44 informacje
img

Szukacie pomysłu na idealną rozrywkę dla całej rodziny, a do tego nie boicie się... grawitacji? Koniecznie wpadnijcie do „Luna-Parku Kamenický”, który właśnie gości przed Galerią Jurajską. Znajdziecie w nim 10 wyjątkowych atrakcji, które dostarczą Wam nie lada emocji. Dobra zabawa gwarantowana! - zachęca Galeria Jurajska.
Czeka na was m.in. wysokie aż na 32 m młyńskie koło, z którego roztacza się widok na panoramę Częstochowy, a także Sky Flayer, czyli karuzela łańcuchowa, która obraca się na wysokości aż... 30 m!
Dreszczyku dostarczy wam także Street Fighter Revolution, czyli wahadło, które obraca się z dużą prędkością i w dodatku 360 stopni!
„Luna-Parku Kamenický” przygotował też coś dla najmłodszych, w tym kolejkę Dragon Master, która wygląda jak smok, karuzelę, a także strefę z trampolinami Eurobungee.
W Luna-Parku znajduje się również olbrzymi Autodrom z 14 samochodzikami do zderzania się. Całość atrakcji dopełniają dmuchane zjeżdżalnie.
Wstęp do „Luna-Park Kamenický” jest płatny i biletowany. Karnety są do nabycia w kasach wesołego miasteczka. Ceny w zależności od atrakcji zaczynają się od 10 zł i sięgają do 30 zł.
Atrakcja czynna jest codziennie w godzinach od 13.00 do 21.00.
Znajdziecie ją na parkingu od strony ul. Krakowskiej. Ze względów bezpieczeństwa organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godzin otwarcia w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

 

Page generated in 0.0162 seconds.