Z ostatniej chwili

Agresor odpowie za znieważenie i atak na policjantów

2021-04-07 12:56:07 informacje
img

Nawet 3 lata w więzieniu może spędzić 42-letni mężczyzna, który w czasie interwencji był agresywny, znieważył policjantów, a także naruszył ich nietykalność cielesną. Obezwładniony przez stróżów prawa napastnik trafił do policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty. Za atak na policjantów grozi mu nawet 3 lata więzienia – informuje myszkowska Policja.

Wczoraj, 6 kwietnia w południe dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednym z myszkowskich mieszkań na ul. Wyszyńskiego. Z informacji wynikało, że doszło tam do kłótni, która wywiązała się między kobietą a mężczyzną.

Na miejsce zgłoszenia pojechali policjanci z myszkowskiej drogówki. Przed wejściem do mieszkania zauważyli rozjuszonego mężczyznę, który od razu zaatakował ich wulgaryzmami i całą swoją agresję (również fizyczną) skierował na interweniujących. Mieszkaniec Myszkowa został obezwładniony i doprowadzony do myszkowskiej komendy. Tam badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie 3 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzuty. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów może spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

Page generated in 0.0184 seconds.