Z ostatniej chwili

Bezpieczne wakacje 2021 w powiecie kłobuckim

2021-06-24 14:23:38 informacje
img

Przed nami działania „Bezpieczne wakacje 2021”. Policjanci z kłobuckiej drogówki będą sprawdzać stan techniczny autokarów i busów, którymi dzieci podróżują na letni wypoczynek. W trakcie kontroli mundurowi sprawdzą również uprawnienia oraz trzeźwość kierowców. Organizatorów wypoczynku dla dzieci, ich opiekunów i rodziców Policja prosi o odpowiednio wcześniejsze informowanie, z co najmniej 5-dniowym wyprzedzeniem, o konieczności podjęcia czynności kontrolnych autokarów - informuje kłobucka Policja.

Przed wyjazdem na letni wypoczynek policjanci z kłobuckiej drogówki mogą skontrolować autokar, który będzie przewozić dzieci.

Organizatorów wypoczynku dla dzieci, ich opiekunów i rodziców, którzy chcieliby, aby policjanci skontrolowali autokar przewożący dzieci, Policja prosi o odpowiednio wcześniejsze informowanie, z co najmniej 5-dniowym wyprzedzeniem, o konieczności podjęcia czynności kontrolnych autokarów.

Informacje takie można przekazywać osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 w Wydziale Ruchu Drogowego KPP w Kłobucku lub telefonicznie na numer: 47 8582290.

Wcześniejsza informacja o kontroli autokarów pozwoli na odpowiednie zaplanowanie służby dla policjantów, co usprawni wykonanie tych czynności.

Sprawdzenia autobusów w uzasadnionych przypadkach będą również wykonywane na trasie ich przejazdu.

Fot. Materiały kłobuckiej Policji

Page generated in 0.0189 seconds.