Z ostatniej chwili

Bieg Rodzinny Zabieganych

2023-09-15 11:09:05 informacje
img

Po kilkuletniej przerwie wraca Bieg Rodzinny Zabieganych. Jak dotychczas organizatorzy zapraszają wszystkich: od najmłodszych po dorosłych. VII edycja imprezy odbędzie się w niedzielę 17 września na Promenadzie im. Czesława Niemena.

Również w tym roku będzie okazja wesprzeć Częstochowskie Hospicjum Dla Dzieci. W ramach VII Biegu Rodzinnego Zabieganych odbędzie się bieg oraz marsz Nordic Walking na dystansie 3 km dla dorosłych i młodzieży. W tym biegu oraz marszu obowiązuje opłata startowa – wpisowe min. 10 zł – do puszki na rzecz częstochowskiego Hospicjum Dziecięcego Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej. Udział w zawodach pozostałych konkurencji jest bezpłatny, ale podczas całego wydarzenia prowadzona będzie zbiórka finansowa na rzecz częstochowskiego Hospicjum Dziecięcego. Każdy Twój datek ma znaczenie!

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg lub marsz, otrzymają pamiątkowe medale. Ponadto wśród wszystkich startujących rozlosowane będą drobne upominki.

Będzie sporo dobrej zabawy i wiele atrakcji dla najmłodszych.

Superbohaterowie oraz baśniowe postacie szykują się do tego wydarzenia. A Tygrysek szykuje niespodzianki

Szczegóły dotyczące poszczególnych biegów znajdują się na plakacie oraz w regulaminie: http://www.zabiegani.czest.pl/attachment/id/174/0

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/8869/strona.html.

Page generated in 0.0156 seconds.