Z ostatniej chwili

Budowanie klocków LEGO®. Warsztaty MGOK Żarki

2023-09-14 13:24:01 informacje
img

Interesujące zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat i 7 lat zapowiada MGOK Żarki. Start zajęć 16.09. Następnie – co trzecia sobota każdego miesiąca w godz. 9.30-11.30. Zapisy: w formie telefonicznej lub smsem pod numerem 786 237 114 lub 786 056 722. Klocki, silniczki i instrukcje dostosowane do wieku i umiejętności uczestników.

Do wyboru warsztaty:  

- Buduję i Wiem [dzieci 5-6 lat]

Dla dzieci zajęcia to zabawa, ale dla rodziców ważne jest to, że w tle jest także nauka…, nauka wyjątkowo przyjemna. Dzieci zdobywają wiedzę na temat budowanych modeli, a następnie w praktyce samodzielnie odkrywają świat, budując modele z klocków Lego® Classic w oparciu o gotowe instrukcje.

- Robotyka dla juniora [dzieci od 7 lat]

Nic lepiej nie motywuje dzieci niż budowa modeli, które następnie można samodzielnie wprawić w ruch, co pozwala na pełną „władzę” nad stworzonym obiektem. Budując modele, wykorzystując specjalne zestawy klocków oparte o Lego® Technics, zdobywają praktyczną wiedzę z elementów STEAM (nauki przyrodnicze, technologia, inżynieria/mechanika, sztuka, matematyka) obowiązujących w otaczającym ich świecie. Ale nie tylko.

 

Prowadzący warsztaty działają  od 5 lat  jako Bricks4Kidz Tworzą wyjątkową atmosferę warsztatów, podczas których wykorzystują uwielbiane przez dzieci klocki LEGO®. Dzieci uczą się i rozwijają najefektywniej poprzez zajęcia, które angażują ich ciekawość i kreatywność, dlatego są prowadzone w formie ekscytujących projektów tematycznych.

 

Więcej: 

Polub: www.facebook.com/bricks4kidzczestochowa

 

Grafika: www.facebook.com/bricks4kidzczestochowa

Page generated in 0.016 seconds.