Z ostatniej chwili

Centrum Usług Komunalnych - zmiany w obsłudze

2021-05-11 12:39:47 informacje
img

Centrum Usług Komunalnych zmieniło numery telefonów i wprowadza zmiany w obsłudze mieszkańców. Sprawy opłat za odpady będą załatwiane przy ul. Nowowiejskiego, a dotyczące odbioru odpadów, pojemników i deklaracji – przy al. Wolności - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Dla usprawnienia obsługi mieszkańców od 11 maja obowiązują nowe zasady załatwiania spraw. Wszystkie sprawy związane z: odbiorem odpadów, dostawami pojemników na odpady i składaniem deklaracji można załatwić w budynku przy alei Wolności 30 (tzw. Willa Generała, róg ul. Focha i al. Wolności - wejście przez furtkę od strony al. Wolności) - następnie należy kierować się na tył budynku i skorzystać z dzwonka, po którym pracownik CUK otwiera i pomaga załatwić sprawę.
Z kolei wszystkie sprawy związane z opłatami za odbiór odpadów, tj.: saldo konta, indywidualny numer konta, sprawy windykacyjne są załatwiane w budynku przy ul. Nowowiejskiego 10/12.
Z uwagi na trwającą ciągle epidemię mieszkańcy proszeni są o uprzednie umawianie się na spotkania przez informacje telefoniczną pod numerem 34 322 60 37 bądź drogą mailową: cuk@cuk.czestochowa.pl.
Centrum Usług Komunalnych pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0163 seconds.