Z ostatniej chwili

Czwarty siatkarz Exact Systems Norwida przedłużył kontrakt z klubem na następny sezon

2021-03-24 11:45:26 informacje
img

Działacze Exact Systems Norwida budują skład na następny sezon. Czwartym siatkarzem, który przedłużył umowę w częstochowskim klubie, jest środkowy Jarosław Mucha.

Krystalizuje się kadra Exact Systems Norwida na następny sezon w Tauron 1. Lidze lub... Plus Lidze. Częstochowska drużyna do zakończenia rundy zasadniczej ma jeszcze do rozegrania 2 mecze, a później rozpocznie walkę w play-off o awans. Częstochowscy siatkarze walczą o utrzymanie 4. miejsca przed play-off, a działacze budują skład na przyszły sezon. Czwartym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt w Exact Systems Norwidzie, jest środkowy Jarosław Mucha.

– Zdecydowałem się zostać w Norwidzie na dłużej, ponieważ widzę, że klub z roku na rok organizacyjnie i sportowo prężnie się rozwija – mówi Jarosław Mucha w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu. – W Częstochowie czuję się świetnie, od zawsze panowała tu sprzyjająca atmosfera dla siatkówki. Traktuję to miasto jak swój drugi dom. Jestem dumny, że w kolejnym sezonie będę mógł dalej reprezentować częstochowski Norwid. Będzie to dla mnie czwarty sezon spędzony pod Jasną Górą. 

Na zdjęciu: atakuje Jarosław Mucha

Foto: M. Osuchowski

Page generated in 0.0199 seconds.