Z ostatniej chwili

Dzielnicowy odnalazł seniorkę

2021-05-18 10:41:55 informacje
img

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 82-letniej mieszkanki Kłobucka. Zaniepokojeni bracia powiadomili Policję, gdy nie mogli nawiązać kontaktu z siostrą. Kłobucki dzielnicowy szybko odnalazł kobietę. Była cała i zdrowa... - informuje kłobucka Policja.
W piątek rano do kłobuckiej komendy zgłosiło się dwóch mężczyzn. Zaniepokoiła ich nieobecność siostry na porannej mszy rodzinnej. Nie mieli z nią kontaktu od poprzedniego dnia. Dom był zamknięty, a samotnie mieszkająca seniorka nie odpowiadała na telefony i pukanie do drzwi. Mundurowi  pojechali do miejsca zamieszkania 82-letniej kobiety. Istniała obawa, że coś mogło jej się stać. Wspólnie ze strażakami wyważyli drzwi i weszli do środka. Wewnątrz nikogo nie zastali.
Mundurowi rozpoczęli poszukiwania. Na efekty ich pracy nie trzeba było długo czekać. Dzielnicowy  odnalazł mieszkankę swojego rejonu. Całą i zdrową odwiózł do domu, gdzie czekał na nią zaniepokojony brat. Okazało się, że seniorka nie informując najbliższych, z samego rana wybrała się na badania lekarskie. Podziękowała dzielnicowemu za okazaną pomoc.
Fot. Materiały kłobuckiej Policji

 

Page generated in 0.0158 seconds.