Z ostatniej chwili

Exact Systems Norwid Częstochowa rozpoczyna walkę w play-offach!

2023-04-19 11:19:04 informacje
img

Po zdobyciu historycznego 2. miejsca w rundzie zasadniczej siatkarze spod Jasnej Góry rozpoczynają walkę w decydującej fazie sezonu. Już dziś, w środę 19 kwietnia częstochowianie podejmą na własnym parkiecie zespół Avia Świdnik, który sezon zasadniczy zakończył na 7. pozycji. Start spotkania w Hali Sportowej Częstochowa prz ul. Żużlowej 4 zaplanowano na godz. 18.00.

– Już dzisiaj o godz. 18.00 rozpocznie się długo wyczekiwany play-off. Zagramy z drużyną ze Świdnika. W rundzie zasadniczej udało nam się dwukrotnie pokonać przeciwnika, ale w tym momencie jest to mało istotne. Rywalizacja zaczyna się od nowa. Bądźcie z nami, zapewnimy wam niezapomniany środowy wieczór. Zróbmy razem coś niesamowitego na boisku i trybunach, bądźcie naszym 7. zawodnikiem. Do zobaczenia – mówi przed spotkaniem jeden z filarów zespołu spod Jasnej Góry – Damian Kogut. 

Bilety w cenie 15 zł nabyć będzie można w kasie Hali (wejście od strony stadionu żużlowego) na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Grupy zorganizowane oraz zaproszeni goście proszeni są o udawanie się bezpośrednio do głównego wejścia, gdzie otrzymają specjalne opaski – bez konieczności odwiedzania kas biletowych.

Page generated in 0.0161 seconds.