Z ostatniej chwili

Exact Systems Norwid Częstochowa zawalczy o 22. ligowe zwycięstwo

2023-03-25 12:21:21 informacje
img

Zespół trenera Leszka Hudziaka rozegrał  26. kolejkę Tauron 1. Ligi  mężczyn na meczu wyjazdowym w Białymstoku. Z pozoru łatwy teren okazał się dla częstochowian twardym orzechem do zgryzienia. Ostatecznie błękitno-granatowi wywieźli z serca Podlasia 2 cenne punkty, wygrywając mecz w stosunku 3:2. Zespół z Częstochowy utrzymuje się na pozycji lidera, jednak jego przewaga nad wiceliderem - MKSem Będzin zmalała do jednego punktu. W niedzielę 26 marca częstochowianie powalczą o 22. ligowe zwycięstwo i utrzymanie pozycji lidera.
* Ostatni raz w Hali Sportowej Częstochowa…
…w rundzie zasadniczej. Do zakończenia zasadniczej części sezonu pozostały już zaledwie cztery kolejki, jednak częstochowianie tylko jedną z nich rozegrają u siebie. W ostatnim meczu domowym przed fazą play-off już w najbliższą niedzielę błękitno-granatowi podejmą PZL LEONARDO Avię Świdnik. Start spotkania zaplanowano na godz. 17.00 
* Wspólnie kibicujmy liderowi
- Jesteśmy dumni z tego, że nasze mecze stają się powoli małym siatkarskim świętem dla całych rodzin. Trybuny zapełnia coraz większa liczba kibiców w każdym wieku. Najmłodsi bardzo chętnie korzystają z przygotowanej strefy dziecięcej, a rodzice, dziadkowie oglądają mecz. Mamy nadzieję, że podczas najbliższego meczu frekwencja będzie podobna do tej z ostatniego domowego spotkania. Taka liczba kibiców dopingująca nasz zespół bardzo cieszy, kibice to nasz siódmy zawodnik. Do zobaczenia w Hali Sportowej Częstochowa już w niedzielę, grajmy razem! – mówi Krzysztof Wachowiak, prezes Klubu Sportowego Norwid Częstochowa.

Page generated in 0.0168 seconds.