Z ostatniej chwili

Grał w Plus Lidze w Stali Nysa. Teraz zagra w Exact Systems Norwid Częstochowa

2021-06-10 14:12:48 informacje
img

Bardzo dobre wieści napływają dla kibiców I-ligowego Exact Systems Norwid. Działacze częstochowskiego klubu podpisali umowę z Kamilem Długoszem, który w poprzednim sezonie bronił barw Stali Nysa w Plus Lidze.

Kamil Długosz to 29-letni przyjmujący. W Stali Nysa grał od 2018 roku. Ze Stalą wywalczył awans do Plus Ligi. Wcześniej reprezentował barwy Aluron Virtu Zawiercie w Plus Lidze.

Długosz to trzeci nowy przyjmujący w drużynie trenera Piotra Gruszki. Gruszka też jest nową osobą w Exact Systems Norwid przed sezonem 2021/2022. Oprócz przyjmujących: Artura Sługockiego, Krzysztofa Gibka i Kamila Długosza w ostatnich dniach do Exact Systems Norwida trafił też libero Mateusz Podborączyński. W kolejnych dniach należy się spodziewać kolejnych nazwisk, bo w drużynie trenera Gruszki brakuje jeszcze czwartego przyjmującego, środkowego i atakującego.

Jedno jest pewne. Ruchy kadrowe działaczy Exact Systems Norwid mają sprawić, aby drużyna włączyła się do walki o awans do Plus Ligi.

Przypomnijmy, że w obecnym sezonie Exact Systems Norwid zajął wysokie, 5. miejsce i była to najlepsza pozycja w historii klubu w Tauron I Lidze. 

Foto: Exact Systems Norwid

Page generated in 0.015 seconds.